Naše oči, bez ohledu na neuvěřitelný pokrok medicíny, jsou stále oblastí, kde si většina lékařů ještě neví rady. Ve většině případů lékaři pomohou vidět ostře tím, že vám předepíší brýle, které pak budete postupně měnit za silnější, jak se váš zrak bude zhoršovat.

Přitom už před sto lety objevil americký oční lékař William Bates, že oční svaly lze velmi snadno trénovat a spolu s prací na psychice tak dosáhnout významného zlepšení zraku. Jeho metoda, od té doby vylepšená a rozšířená řadou jeho následovníků, již ve světě pomohla desetitisícům lidí. Pokud se i vy nechcete smířit se stavem svého zraku, a věříte, že třeba i bez brýlí lze vidět lépe a jasněji, můžete si na našem e shopu najít nejen potřebné informace o tom, jak oči fungují, jaké jsou příčiny vzniku očních vad a nemocí a možnosti jejich léčby, ale i tipy na cvičení zraku a zakoupit osvědčené pomůcky a potravní doplňky, které vám mohou pomoci ve vašem úsilí získat a udržet si zdravý a fungující zrak.

Oko je nejdůležitějším smyslovým orgánem našeho těla - umožňuje nám totiž přijímat více než 90% informací o okolním světě. Protože však zároveň jde o jakési prodloužení mozku (nejdůležitější část oka, sítnice, vzniká přímo vychlípením mozkové tkáně), jej proces vidění úzce propojen s naším vědomím, myšlením a emocemi.

DOPLŇKY PRO PODPORU ZRAKU