KŮŽE: Verisol Collagen 500ml

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Verisol Collagen 500ml
Kód zboží: REF11021
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 495,00 Kč
Cena / kg:

Pro péči o pleť zejména v oblasti obličeje, obsahuje kolagenový hydrolyzát s bioaktivními peptidy Verisol®, u nichž byla vědecky ověřena účinnost.

Verisol Collagen je určen pro péči o pleť zejména v oblasti obličeje. Produkt obsahuje kolagenový hydrolyzát s bioaktivními peptidy Verisol®, u nichž byla vědecky ověřena účinnost.

Balení: 500ml

Dávkování: 25 ml denně (použijte odměrku). Před použitím protřepejte. Nepijte přímo z lahve.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte v temnu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 6 týdnů.
 
Výživové údaje:
Počet dávek v balení:  20 x 25 ml     25 ml*    % RHP**
Kolagenový hydrolyzát: 2,5 g
Vitamín C: 80 mg    100%
Vitamín E: 12 mg    100%
Zinek: 10 mg    100%
Biotin: 50 µg    100%
*1 dávka odpovídá 25 ml. Balení obsahuje 20 dávek.
**Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Složení: voda, šťáva z bílých hroznů (z koncentrátu), Verisol®-kolagenový hydrolyzát, šťáva z agáve, vitamín C, vitamín E, biotin, citrát zinečnatý, kyselina kyselina citrónová, konzervant sorban draselný, konzervant benzoan sodný, sladidlo steviol-glykosidy, aroma.
 
Doplněk stravy se sladidlem. S jahodou příchutí.

Zelené drahokamy