KŮŽE: Kokosový olej Organic za studena lisovaný 25g

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Kokosový olej Organic za studena lisovaný 25g
Kód zboží: REFLEX128
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 155,00 Kč
Cena / kg:

Viridian 100% organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej je oficiálně certifikován evropským autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

Viridian 100% organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej je oficiálně certifikován evropským autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí. Kategorie „ORGANICKÝ“ lze uvádět pouze u schválených a certifikovaných produktů, a to produkty značky Viridian jsou.

Viridian 100% organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej je držitelem ocenění: „WINNER – Soil Association Organic Food Awards 2012“

Organický kokosový olej má tolik úžasných vlastností, že je nelze ani spočítat. Organický kokosový olej můžeme používat nejen při péči o pokožku, ale jelikož obsahuje vynikající a zdravé esenciální mastné kyseliny, má své nezastupitelné místo i v kuchyni. Můžeme ho přidávat do různých ovocných nápojů a koktejlů určených na snížení váhy a používá se také jako intenzivní olejová kůra na vlasy (jednoduše včešte do vlasů, nechte působit asi 30 minut, vlasy umyjte jako obvykle a budete překvapeni, jak budou krásně hedvábné a mladistvě zářivé).

Čistota produktu
Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
Všechny složky jsou 100% aktivní
Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
Produkt neobsahuje rafinované tuky
Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý

Doporučené dávkování

Obvyklá dávka - jedna čajová lžička = cca 5g.

Nutriční informace pro 100g oleje:

Energetické hodnoty: 900kcal
Bílkoviny: 0g
Sacharidy: 0g
Tuky: 100g
Z toho kyselina laurová  C12:0(MCT):     49%
Z toho kyselina myristová C14:0:     12%
Z toho kyselina kaprylová C8:0(MCT)      8%
Z toho kyselina palmitová C16:0      8%
Z toho kyselina kaprinová C10:0(MCT)      6%
Z toho kyselina olejová C18:1           5%
Z toho kyselina stearová C18:0      3%
Z toho kyselina kapronová C6:0      1%
Z toho linoleová kyselina C18:2      1%
Omega 6              90mg
Omega 9              200mg
MCT                  3.000mg

Složení:
100% Organický kokosový olej (100% Organic Cocus nucifera)

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu

Zelené drahokamy