Hledat zboží

REISHI 250g
Kód zboží: PRGREI250
MRL
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Základní cena s DPH2190,00 Kč
Prodejní cena: 2090,00 Kč
Sleva-100,00 Kč
5% OFF
Cena / kg:

Balení obsahuje 250g biomasy, koncipované jako čtyřměsíční dávka. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou. Pěstované na sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek.

česky: lesklokorka lesklá
japonsky: reishi
čínsky: lingzhi
latinsky: Ganoderma lucidum 

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Balení obsahuje 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové lesklokorce lesklé a je dále umocněn využitím i jejího podhoubí.

Původ:
V přírodě roste ganoderma na trouchnivějících kmenech a pařezech zejména v přímořských oblastech Číny. Ganoderma se vyskytuje v šesti barevných varietách, z nichž nejčastěji se pěstuje červená. V současnosti absolutní většina světové produkce ganodermy pochází z pěstíren (např. v Japonsku 99 %, v Číně obdobně).

Schválená zdravotní tvrzení:

Normální funkce oběhové soustavy
Normální hladina cholesterolu v krvi

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat další informace, které obsahují zdravotní tvrzení. Dostatečné informace ale naleznete v sekci články našeho webu.

Dávkování
Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Ganodermy lucidum. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Chemické a biologické vlastnosti REISHI-GANODEMA-MRL (500 mg)
Účinná složka Ganoderma lucidum – biomasa 500 mg

Pojiva žádná

Aktivní enzymy bílkoviny 22,2 mg aktivita glukoamylázy/beta-glukanázy 2,7 U
redukující cukry 24,0 mg aktivita proteázy 4,4 mU
polysacharidy vázané na bílkoviny 69,5 mg aktivita superoxidismutázy (SOD) 50,4 mU
aktivita glukóza-2-oxidázy 8,2 mU Cytochrom P-450 0,66 nmoles
aktivita peroxidázy 11,2 mU Cytochrom P-450 reduktáza 7,05 mU
aktivita lakázy 451,5 mU sekundární metabolity (inhibitory trombinu) 4,4%

Zelené drahokamy