Hledat zboží

Šišák bajkalský kořen - Extrakt Elit Pharm 80 tablet
Kód zboží: tmlT015
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 372,00 Kč
Cena / kg:

Imunita, játra, normalizuje tlak, srdeční arytmii, má antibakteriální účinky, posiluje psychiku, nespavost, detoxikace, dýchací cesty.

Šišák bajkalský napomáhá při problémech s obranyschopností, nespavosti, podrážděnosti a duševní vyčerpanosti, udržení hodnoty krevního tlaku, má antioxidační účinek a napomáhá chránit jaterní buňky, působí jako sedativum při funkčních poruchách nervové soustavy.

Výrobek obsahuje extrakt šišáku bajkalského, který se vyznačuje obsahem flavonoidů: skutelarin, wagonin a bajkalin a steroidních saponinů. Je velmi populární v čínské a tibetské medicíně.

Šišák bajkalský je velice vzácná bylinka, která roste pouze v oblasti Bajkalu, dalekého východu a severní Číny. Se svým silným protizánětlivým účinkem patří k 50 základním bylinám používaných tradiční čínské a v tibetské medicíně.

Použití:
- ochrana a regenerace jater
- normalizuje krevní tlak, odstraňuje arytmii
- má silné antivirové a antibakteriální účinky
- přirozeně tlumí alergie
- zlepšuje psychický stav, náladu
- obnovuje imunitu
- vhodný po chemoterapii, ozařování
- poruchy spánku, přírodní sedativum
- zdraví kůže
- detoxikuje organismus

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Složení: extrakt kořenu šišáku bajkalského 0,2g; kyselina askorbová 0,01g; přídatné látky: bramborový škrob, mikrokrystalická celulóza, laktóza, stearan vápníku.

Výrobek obsahuje extrakt kořene Šišáku bajkalského, který se vyznačuje obsahem flavonoidů: skutelarínu, wagonínu, bajkalinu a steoridních saponinů. Pouze kořen Šišáku obsahuje skutelarín a bajkalín, nikoli nadzemní části rostliny.

Užívání: 1 tableta 3x denně.

Obsah: 80 tablet

Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobce varuje před překročením doporučeného denního dávkování.

 

Zelené drahokamy