Hledat zboží

POLYPORUS CHOROŠ OŘÍŠ 250g
Kód zboží: PRGPOL250
MRL
Dostupnost: Dočasně vyprodáno
Prodejní cena se slevou
Základní cena s DPH2290,00 Kč
Prodejní cena: 1099,00 Kč
Sleva-1191,00 Kč
52% OFF
Cena / kg:4396,00 Kč

Originální název: Polyporus umbellatus, choroš oříš, zhuling. SLEVA z důvodu končícího data minimální trvanlivosti (DMT) do: 29.07.2019.

SLEVA z důvodu končícího data minimální trvanlivosti (DMT) do: 29.07.2019.
Každý přípravek má na etiketě uvedeno datum minimální trvanlivosti (DMT). Jak vyplývá z použitých slov pro označení trvanlivosti potravin, DMT stanovuje MINIMÁLNÍ dobu, po kterou výrobce garantuje zejména zdravotní nezávadnost.
To vzhledem k charakteru přípravků znamená plnění mikrobiálních limitů, které jsou však samozřejmě vázané na dodržování podmínek skladování. Jsou-li dodržovány podmínky skladování (skladování v suchu, při pokojové teplotě a mimo dosah slunečního záření), je dle našich zkušeností možné je velmi dobře používat 1 – 3 roky po uplynutí DMT.

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Choroš oříš roste paraziticky na starých listnatých stromech, nebo také u pařezů - hlavně buků, javorů a dubů. Plodnice se podobají mořské mycí houbě a větví se do mnoha malých nožek zakončených malými okrouhlými kloboučky ve tvaru deštníčků. Po staletí je součástí tradiční čínské medicíny, především jako osvědčené diuretikum.

Balení obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojovému oříši a je dále umocněn využitím i jeho podhoubí.

Chemické a biologické vlastnosti 500 mg biomasy POLYPORUS-MRL, resp. jedné tablety (750 mg)

Účinná složka: Polyporus umbellatus – biomasa 500 mg

Pojiva u tablet:
mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, rostlinný sterean hořečnatý

Balení obsahuje 90 kusů tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby.

Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.

 

Zelené drahokamy