Hledat zboží

Koloidní stříbro spray 100ml koncentrace 20ppm
Kód zboží: tml030
TML
Dostupnost: Skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 130,00 Kč
Cena / kg:

Stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli, je tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem doplnění tohoto chybějícího prvku v organismu. Je vhodné na popáleniny, svědění kůže, opar, kvasinková

Stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli. Koloidní stříbro je tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem doplnění tohoto chybějícího prvku v organismu.

Koloidní stříbro neobsahuje:
-
konzervanty (není jich potřeba - bakteriocidní)
- barviva (čirá tekutina)
- alkohol (nebezpečí požáru)
- volné radikály (neoslabuje imunitní systém)
- fenolické látky (běžně v hygienických mýdlech)
- oxidační činidla (vhodné pro desinfekci pitné vody)

Koloidní stříbro není:
-
toxické (neobsahuje jedy)
- žíravé (vyloučeno poleptání)
- korosivní (nepoškozuje kovové části)

Doporučení před prvním užitím koloidního stříbra:
Nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, kvůli možné alergii na stříbro (velmi vzácné) a teprve po cca. 1 hodině jej užít vnitřně. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.

Koloidní stříbro by mělo být při orálním užití drženo v ústech po dobu 3 - 5 minut, aby došlo ke vstřebání Ag+ iontů ústní sliznicí. Pokud koloidní stříbro užíváte ve vyšších dávkách (více než 10 ml/den), doporučujeme koloidní stříbro podržet v ústech o něco déle - 5 - 10 minut a poté vyplivnout, aby nebyla zbytečně namáhána střevní mikroflóra. Koloidní stříbro se tímto způsobem stejně účinně vstřebá, jako při vnitřním užití.

Další možné použití: Používá se buď nanesením roztoku bezprostředně na kůži pomocí obkladů nebo pomocí rozprašovače v těchto případech poranění: Popáleniny, spálení kůže při opalovaní, svědění kůže, opar, kvasinková nákaza, měkké kožní bradavice, obměna pokožky, infekce uší a nosu, akutní zánět spojivek, kožní houby, spalničky, kožní záněty, otevřené rány a zranění, štípnutí hmyzem, lupénka, bradavice.

Desinfekce vody: 1 ml koloidního stříbra 10 ppm na 1 litr vody. Pro domácí zvířata dávka 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody.

POZOR: Nevystavujte místa ošetřená koloidním stříbrem přímému slunečnímu záření!

Domácí zvířata: Spousta majitelů domácích zvířat má dobré zkušenosti s užíváním koloidního stříbra při jejich léčení. Koloidní stříbro může být použito orálně, k léčbě očí, uší, nosu a malých ran. Může být také použito k odčervení zvířat a jako prevence před různými druhy parazitů. 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody. Výsledky vás určitě mile překvapí.

Balení: 500 ml

Složení: čištěná voda (Aqua Purificata), nanočástice stříbra dle Vámi zvolené koncentrace

Z historie - Starověk
Stříbro - nejenom ve své koloidní formě – bylo v medicíně používáno po tisíciletí. V Číně se před cca. 7000 lety vyvinula akupunktura a byla čím dál tím více zdokonalována. Nejprve bylo k ošetření akupunkturních bodů dle určitého systému používáno dřeva a bambusu, později byly tyto nahrazeny kovovými jehličkami a dále zlatem a stříbrem. Přitom bylo zjištěno, že zlato při tomto ošetření spíše stimuluje a stříbro spíše uklidňuje. Můžeme vycházet i ze skutečnosti, že na celém světě používají k akupunktuře milióny léčitelů stříbrných jehliček.

V Egyptě bylo stříbro používáno více než 3500 let před našim letopočtem k výrobě mincí. Zhruba 2500 let poté bylo v medicíně známo, že voda zůstane déle pitná při jejím uchovávání ve stříbrných nádobách. První písemné známky na medicínský význam dusičnanu stříbrného pocházejí z díla legendárního Gabira ibn Haiana as-Sufi ze druhé poloviny desátého století po Kristu. Také v Bagdádu vystudovaný lékař a filosof Avicenna )980-1037) používal stříbro v medicíně.

Antimikrobiální vlastnosti stříbra zaznamenala i staroindická medicína. K využití stříbra jako antimikrobiálního prostředku ve větší míře došlo teprve v čase římského impéria. Všechny patricijské domy uchovávaly poživatiny ve stříbrných nádobách a do mléka a tekutin se ukládaly stříbrné mince. Tento zvyk se uchoval i ve středověku. Užívání stříbrných příborů a stříbrného nádobí bylo samozřejmostí. I nádoby na svěcenou vodu v kostelech byly ze stříbra, voda v nich byla prakticky sterilizována. Američtí osadníci dávali stříbrný dolar do mléka, aby zpomalili jeho proces zkažení. Australští kolonialisté zavěšovali stříbrné vidličky a lžíce do nádob s vodou, aby tak předcházeli její kontaminaci. Američtí vojáci během občanské války dokonce polykali celé stříbrné dolarové mince, aby od sebe odvrátili nemoci.

20. století
Nejlepší érou koloidního stříbra bylo období mezi světovými válkami. Stříbro se užívalo jako prvotní medikace k léčbě přenosných chorob a užívalo se ústně i nitrožilně. Ale v průběhu druhé světové války se na trhu objevily sulfonamidy a pak antibiotika. Tedy léčiva na stejné nemoci, s výhodou snadného skladování ve formě kapslí a později tablet. V neprospěch koloidního stříbra sehrála roli ještě jedna skutečnost a to že v průběhu šedesátých let minulého století se začal důsledně a v mezinárodním měřítku prosazovat princip, že přírodní látky v naprosto čisté podobě nesmí být patentovány jako léčiva. Tato okolnost také způsobila přechod z používání stříbra na používání antibiotik a tak vlastně to byl symbolický přechod od léčení k velkému byznysu.

roce 1993 únikly informace o vybavení kosmonautů, veřejně vyšlo najevo, že jak američtí, tak i ruští kosmonauti, tedy osoby, jejichž zdravotnímu stavu je věnována krajní péče, odlétají do vesmíru se zásobami koloidního stříbra, určeného pro širokospektrální zdravotní i hygienické použití. V roce 1997 byla zveřejněna zpráva, že hlavní lékař amerického ministerstva obrany pověřil speciální tým expertů zjistit nejúčinnější antivirové, antibakteriální a antiseptické látky, která by mohla být rychle k dispozici pro válečné operace – vítězem se stalo koloidní stříbro.

Zelené drahokamy