Hledat zboží

CORPET CORIOLUS 90 TABLET
Kód zboží: PRGCOR90
MRL
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 590,00 Kč
Cena / kg:

100% Coriolus Trametes versicolor neboli outkovka pestrá. Vzhledem k tomu, že coriolus legislativa zařadila mezi potraviny nového typu, je schválen pouze jako veterinární přípravek

Evropská legislativa zakázala v roce 2013, i přes známé organismu prospěšné účinky, Coriolus, česky Outkovka pestrá, prodávat. Důvodem byl zákon o tzv. potravinách nového typu, který říká, že všechny potraviny, vyráběné před rokem 1997, které neprošly neskutečně složitým a drahým schvalovacím procesem, se nesmí prodávat. V současné době se ale připravuje novela nařízení EP a R (ES) č. 258/1997, která by měla proces urychlit, takže se možná někdy dočkáme i oficiálního návratu této houby na náš trh.

Corpet je schváleným dietetickým veterinárním přípravkem, obsahující 100% biomasy zárodků plodnic a podhoubí houby coriolus versicolor, outkovky pestré, yunzhi, kawaratake.

Balení obsahuje 90 tablet. Každá tableta obsahuje 500 mg biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycélia) houby. Coriolus versicolor, outkovky pestré, yunzhi, kawaratake.

 

Zelené drahokamy