Hledat zboží

Anti ADIPOSE čaj na hubnutí 30 sáčků x 2,5g
Kód zboží: marks016
A. T. International
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 179,00 Kč
Cena / kg:

Čaj z lotosových listů, čínského slézu (Malva verticillata), zeleného čaje, meruňky, bambusových listů a dalších bylin je účinný v programech hubnutí.

Anti ADIPOSIS čaj je zcela přírodní způsob,  účinný v programech hubnutí a nejlepším způsob, jak dosáhnout trvaléuo efektu hubnutí na tělo  po dobu jednoho měsíce s vhodnou redukční dietu. Čaj reguluje funkce zažívacího ústrojí, snižuje kožní tuk, cholesterol a krevní tlak. Má též detoxikační účinky.

Požití: Večer je nejvhodnější denní doba na pití čaje, nejlépe s lehčí stravou, nebo vhodnou dietou (např.poslední požitá strava 18:00) Pití čaje cca 2hodiny po jídle, nebo před spaním. Během prvních pár dní může čaj vyvolat průjmy v důsledku vyprazdňovacích a čistících účinků bylin.
- Doporučujeme dát si měsíční přestávku, než si kúru zopakujete.
- Čaj lze užívat několikrát týdně, abyste pomohli pomalým vnitřnostem a regulovali funkci zažívacího ústrojí.
- Podle Tradiční Čínské Medicíny reguluje funkce zažívacího ústrojí, příznivě působí při snižování kožního tuku, cholesterolu a krevní tlaku. Má též detoxikační účinek díky vysokému obsahu zeleného čaje.
- Pro maximální efekt, doporučujeme čaj užívat společně s přípravkem SPIRULINA (jedinečná sladkovodní řasa: Arthrospira platensis), sladkovodní řasu obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Podle Tradiční Čínské Medicíny příznivě působí na regeneraci organismu.
- Čaj pomáhá při úbytku 4 kg váhy za 1 měsíc.

Složení: sléz, bambusové listy, meruňka, Lotus, zelený čaj

Upozornění: Není vhodné se přejídat během kůry. Nevhodné pro těhotné a děti do 6let věku.

Balení: 30 sáčků x 2,5 g

Výrobce: MINERVA
   

Zelené drahokamy