Hledat zboží

T10 - Nefritový paraván (Jade Screen) (tablety)
Kód zboží: PRGT10
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 710,00 Kč
Cena / kg:

Nefritový paraván je bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet. Užívá se 1-3 krát denně jedna tableta.

Bylinná směs z řady Tří podkladů (The Three Treasures) sestavená Giovannim Maciociou ve formě tablet.

Účinky tablet dle tradiční čínské medicíny: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Použití tablet dle tradičních čínských charakteristik: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.Hledejte v článcích.

Doporučení Giovanni Maciociho
S příchodem jara a léta jsou před námi senné rýmy. NEFRITOVÝ PARAVÁN je jedním z prostředků k úlevě od alergické rýmy. Počátek senné rýmy vždy záleží na typu rostlinných pylů, na který je konkrétní osoba alergická. Pokud je alergická na pyl jilmu, olše, jasanu a tisu, začíná senná rýma časně na jaře (obvykle v dubnu). Alergie na různé traviny je jednou z nejběžnějších a objevuje se začátkem léta - v pozdním květnu a dosahuje maxima ke konci června či začátku července. Alergie na kopřivy, šťovíky, pelyňky a výtrusy se může sennou rýmou projevit v pozdním létě či začátkem podzimu. Alergie na prachové roztoče pak může způsobovat senné rýmy celoročně.

Účinné složky
Magnoliae flos (xinyihua, květ šácholánu), Saposhnikoviae radix (fangfeng, kořen ledebouriely), Astragali radix (huangqi, kořen kozince), Atractylodis ovatae rhizoma (baizhu, oddenek atraktylodu), Angelicae dahuricae radix (baizhi, kořen děhele dahurské), Mume fructus (wumei, plod meruňky japonské), Schisandrae fructus (wuweizi, plod klanoprašky), Salviae miltiorrhizae radix (danshen, kořen šalvěje), Menthae herba (bohe, nať máty), Schizonepetae herba et flos (jingjie, nať klanošanty), Scutellariae radix (huangqin, kořen šišáku), Glycyrrhizae radix (gancao, kořen lékořice), Cynanchi baiqian radix et rhizoma (baiqian, kořen tolity), Platycodonis radix (jiegeng, kořen balónovníku), Zingiberis rhizoma exsiccatum (ganjiang, oddenek zázvoru).

Dávkování
Prodejní balení obsahuje 60 ks tablet. Užívá se 1 - 3 krát denně jedna tableta, která se zapíjí dostatečným množstvím vody nebo vlažného čaje 15 - 20 minut před jídlem, nejlépe na lačný žaludek.

Zelené drahokamy