HOUBY IMUNONUTRIČNÍ: Coriolus versicolor Extrakt 90 kapslí

Hledat zboží

Coriolus versicolor Extrakt 90 kapslí
Kód zboží: aspen127
Dostupnost: 1 - 2 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 1090,00 Kč
Cena / kg:

Veterinární přípravek. Koncentrace polysacharidů v produktu Coriolus versicolor Extrakt je 50%. To zajišťuje vysokou účinnost produktu.

Coriolus čínsky Yunzhi - v překladu tráva říše nebes. Coriolus je chorošovitá houba, podobně jako Reishi. Můžete ji najít na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Americe. Coriolus se v TCM po staletí využíval hlavně pro vitalizující účinek.

Podle nařízení vyhlášky EU, vztahující se na regulaci potravin nového typu na trhu EU, nelze Coriolus prodávat jako doplněk stravy. Nabízíme ho proto jako veterinární přípravek. Kvalita extraktu je stejná – špičková – jako u našich dalších houbových extraktů. Navíc tento přípravek obsahuje 50% polysacharidů – jedná se o vysoce učinný extrakt.

Coriolus - účinné látky
Z plodnic Coriolusu se izolují triterpenoidy, ergosterol a beta-sitosterol a dále hlavně dva polysacharidy a to PSK neboli krestin obsahující glukan s 38% podílem bílkoviny a PSP – polysacharid složený z glukanu (90%) a 10% peptidu.


Koncentrace polysacharidů v produktu Coriolus versicolor Extrakt je 50%. To zajišťuje vysokou účinnost produktu.


Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.
Doporučená dávka:

Váha zvířete      Dávka

< 10kg            1 kapsle/den
10 až 20kg      2 kapsle/den
20 až 30kg      3 kapsle/den
> 30kg            4 kapsle/den

Způsob užití:
Je možné užívat celé kapsle nebo vysypat obsah kapsle do krmiva. Vhodné pro dlouhodobé užívání. Vhodný způsob užívání je 5 dní v týdnu užívat a pak dát 2 dny pauzu. Poté celý cyklus znovu opakovat.
Složení:

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z Coriolus versicolor

Obsah polysacharidů min.50%

Balení vystačí na 3 měsíce užívání.

Výrobce: Superionherbs
Balení: 90 kapslí

Zelené drahokamy