HOUBY IMUNONUTRIČNÍ: Hericium erinaceus 90 tablet

Hledat zboží

Hericium erinaceus 90 tablet
Kód zboží: STEP007
Dostupnost: 1 - 2 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 930,00 Kč
Cena / kg:

Extrakt získaný metodou dvojí extrakce. Hericium erinaceus česky Korálovec ježatý je jedlá, velmi chutná, vysoce ceněná jak v tradiční čínské medicíně (TCM), tak v moderní klinické praxi.

Hericium erinaceus česky Korálovec ježatý, někdy nazývaný jako lví hříva

Hericium erinaceus česky Korálovec ježatý je jedlá, velmi chutná, vysoce ceněná jak v tradiční čínské medicíně (TCM), tak v moderní klinické praxi. Z některých zdrojů vyplývá, že v Číně se konzumuje již od časů dynastie Šang. V Číně je považována nejen za vynikající jedlou houbu, ale také za významnou léčivou houbu.

Roste zejména ve hnijícím dřevě nebo v poraněných místech starých buků a dubů, případně na ležících kládách. Celá plodnice je zpočátku bílá, později postupně zrůžoví nebo zežloutne, až získá rezavě hnědou barvu. Na povrchu rostou 2-5 cm dlouhé bílé rozčepýřené třásně, které hustě pokrývají celé tělo – proto se jí v některých Asijských zemích říká Lví hříva (angl. Lion´s Mane). Má bohatou a příjemnou vůni. V Evropě roste velmi vzácně. 

TCM charakteristika
teplota – neutrální
chuť – sladká, fádní

Balení: 90 kapslí x 500 mg
(balení vystačí na 3 měsíce užívání)

Hericium – Lví hříva užívání:
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.

Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Další upozornění
Přípravek je registrovaný jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zelené drahokamy