HOUBY IMUNONUTRIČNÍ: Hlíva ústřičná Pleurotus 90 kapslí

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Hlíva ústřičná Pleurotus 90 kapslí
Kód zboží: aspen210
Dostupnost: 1 - 2 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 590,00 Kč
Cena / kg:

Hlíva ústřičná - speciálně dvojitě extrahovaná. Bez přídavných látek, konzervantů. Unikátní kombinace dvou typů extraktu. Potravinový doplněk stravy. Doplněno o extrak z rakytníku.

Hlíva ústřičná - speciálně dvojitě extrahovaná.

Hlíva ústřičná je jedlá dřevokazná houba. Svým tvarem připomíná ústřice, odtud je i její název, hladkým kloboukem šedé, šedofialové nebo šedohnědé barvy s bělavými, příčně pospojovanými lupeny. Zbarvení je závislé na podmínkách růstu,a vzdušné vlhkosti. Celosvětově je po žampionech a houbě šii-take třetí nejrozšířenější pěstovanou houbou (až 2,5 miliónu tun), což vypovídá o její velké oblibě. Pro své schopnosti si vysloužila přezdívku „elixír mládí”.

Hlívu ústřičnou můžeme nalézt na živých nebo odumřelých kmenech listnatých stromů, zejména na bucích, vrbách, ořešácích, břízách, topolech nebo jeřabinác od října do prosince. Hlíva ústřičná jako dřevokazná houba dokáže ze dřeva absorbovat do sebe mnoho látek prospěšných pro lidský organismus, které jsou pak lidským organismem dobře přijatelné. Sušina hlívy obsahuje 50% uhlovodanů, 25% bílkovin, 6-10% minerálních látek , 1-2% tuku. Hlíva ústřičná obsahuje mimo polysacharidů a betaglukanů i velké množství vitamínů skupiny B, esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin. Významné látky ze skupiny polysacharidů a terpenů jsou polysacharid pleuran a terpen pleurotin (který je antibiotickou a antitrombotickou látkou). Hlíva je též zdrojem přírodních statinů, tj. látek snižujících hladiny tuků v krvi.

Vlastnosti produktu
- Hlíva ústřičná
- bez přídavných látek, konzervantů
- unikátní kombinace dvou typů extraktu
    rostlinné tobolky

TCM charakteristika
- teplota – mírně teplá
- chuť – sladká
- slezina, játra, žaludek

Dle ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nesmíme informovat o pozitivních účincích hlívy ústřičné na lidský organismus. Informace o působení hlívy si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře či v herbáři.

Způsob užití:
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.
Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Složení: Kombinace dvou typů extraktů z hlívy ústřičné doplněná o extrakt z rakytníku řešetlákového
Hlíva extrakt 50% polysacharidů 200mg
Hlíva extrakt 30% betaglukanů 130mg
Rakytník exktrakt 10:1 170 mg

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C
Doplněk stravy

Výrobce: Superionherbs
Balení: 90 kapslí x 500 mg, tj. 45 g

Zelené drahokamy