HOUBY IMUNONUTRIČNÍ: REISHI 90 tablet

Hledat zboží

REISHI 90 tablet
Kód zboží: PRGREI90
MRL
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Základní cena s DPH590,00 Kč
Prodejní cena: 549,00 Kč
Sleva-41,00 Kč
7% OFF
Cena / kg:

Přípravkek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální funkce oběhové soustavy. Normální hladina cholesterolu v krvi.

česky: lesklokorka lesklá
japonsky: reishi, mannentake
latinsky: Ganoderma lucidum (syn. Polyporus lucidus)
čínsky: lingzhi
další názvy: yeongji, Polypore Mushroom


Původ:

Přípravkek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy. V přírodě roste ganoderma na trouchnivějících kmenech a pařezech zejména v přímořských oblastech Číny. Ganoderma se vyskytuje v šesti barevných varietách, z nichž nejčastěji se pěstuje červená. V současnosti absolutní většina světové produkce ganodermy pochází z pěstíren (např. v Japonsku 99 %, v Číně obdobně). Balení obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové lesklokorce a je dále umocněn využitím jejího celého podhoubí.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení. Dostatečné informace ale naleznete v sekci články našeho webu.

Schválená tvrzení: Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální funkce oběhové soustavy. Normální hladina cholesterolu v krvi.

Chemické a biologické vlastnosti v jedné tabletě REISHI-GANODEMA-MRL (750 mg):

Účinná složka: Ganoderma lucidum – biomasa 500 mg

Pojiva (u tablet): mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, rostlinný sterean hořečnatý

Aktivní enzymy: bílkoviny 22,2 mg, aktivita glukoamylázy/beta-glukanázy 2,7 U, redukující cukry 24,0 mg, aktivita proteázy 4,4 mU, polysacharidy vázané na bílkoviny 69,5 mg, aktivita superoxidismutázy (SOD) 50,4 mU, aktivita glukóza-2-oxidázy 8,2 mU, Cytochrom P-450 0,66 nmoles, aktivita peroxidázy 11,2 mU, Cytochrom P-450, reduktáza 7,05 mU, aktivita lakázy 451,5 mU, sekundární metabolity (inhibitory trombinu) 4,4%,

Dávkování:
balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.

Zelené drahokamy