PŘÍPRAVKY NA CELULITIDU A STRIE: Tělový balzám Na celulitidu 100g

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Tělový balzám Na celulitidu 100g
Kód zboží: epam302
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 317,00 Kč
Cena / kg:

Balzám vyhlazuje a prokrvuje pokožku těla, při masáži a kartáčování účinně pomáhá při celulitidě. Výrobky obsahují komponenty, které jsou blízké kožnímu tuku, a organismus je velmi dobře přijímá.

Při používání tělových balzámů dostává pleť plnou informaci léčivých rostlin a včelího vosku. Výrobky obsahují komponenty, které jsou blízké kožnímu tuku, a organismus je velmi dobře přijímá. Z těchto důvodů jsou tělové balzámy vhodné pro každodenní péči o pokožku těla. Jsou vhodné i pro masáž celého těla a vyznačují se dobrou roztíratelností.

Složení: Arašídový olej, mumio, borovice, jedle, smrk, ořech, jinan, propolis, včelí vosk, pitná voda, 100% přírodní silice rozmarýn, pomeranč, silice z citrónového květu.

Použití: Balzám vyhlazuje a prokrvuje pokožku těla, při masáži a kartáčování účinně odstraňuje celulitidu.

Dávkování: 1 - 3x denně promasírujte problematické partie - břicho, boky, hýždě, stehna..

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na obličej.

Velikost balení: 100 g

Podmínky úchovy: Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě.

Doba použitelnosti:  2 roky od data výroby.

Výrobce: Epam sdružení

Zelené drahokamy