TĚLOVÉ BALZÁMY: Balzám Cedr - na oblast zad a pohybového aparátu 100g

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Balzám Cedr - na oblast zad a pohybového aparátu 100g
Kód zboží: epam300
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 228,00 Kč
Cena / kg:

Pravidelnou masáží dochází k uvolnění a prokrvení svalů, které jsou namožené či ztuhlé, 100% přírodní produkt B. Tichanovského.

Unikátní řada Tibetských balzámů EPAM, určených k vnější aplikaci a k masážím. Je to další druh velice účinných produktů, které se aplikují na kůži. Základ výrobků tvoří včelí vosk, med, rostlinný olej, propolis a řada léčivých rostlin. Receptury balzámů pocházejí z tibetských klášterů.

100% přírodní produkt B. Tichanovského, zpracované podle Tibetských receptur a technologií

Složení: Vosk, olej, cedr, borovice, kafr, jedle.

Použití: Efektivně působí při problémech s pohybovým aparátem. Pomáhá při revmatismu, artrózách a artritidách. Po úrazech kloubů urychluje jejich regeneraci.

Dávkování:
1 -3x denně důkladně promasírovat danou partii pohybového aparátu. Více o různých kombinacích a dávkování se dozvíte v našem katalogu, který vám rádi zašleme zdarma.

Upozornění
Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Nepoužívejte na obličej.

Velikost balení: 100 g

Podmínky úchovy: Produkt nevystavujte slunečnímu světlu, vlhkému prostředí, teplotám nad 30°C a pod bodem mrazu.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Epam sdružení

Zelené drahokamy