TĚLOVÉ BALZÁMY: Gel na klouby OVIS OLIO prohřívající 70g

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Gel na klouby OVIS OLIO prohřívající 70g
Kód zboží: tmlM098
TML
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 168,00 Kč
Cena / kg:

Základem gelu je spojení složek rostlinného a živočišného původu. Aktivní složky smetany z mléka australských ovcí jsou výborným zdrojem výživných látek na poškozené a stárnoucí buňky chrupavek a svalové hmoty. Gel obsahuje biologické látky

Základem gelu je spojení složek rostlinného a živočišného původu. Aktivní složky smetany z mléka australských ovcí jsou výborným zdrojem výživných látek na poškozené a stárnoucí buňky chrupavek a svalové hmoty. Gel obsahuje biologické látky z extraktu chilli papriček, pelyňku, oleje zázvoru, eukalyptu, borovice a čajovníku australského. Má velmi silný prohřívací efekt!

- silně prohřívá
- masážní prostředek
- regeneruje chrupavky
- vyživuje svaly, klouby

Složení: Aqua, PEG 400, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PCA Isostearate, Hydroxyethylated lanolin, Zingiber officinale root Oil, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Oil-SC-Artemisia Absinthium Extract, Capsicum annum Water and Alcohol Extract, camphora, Menthol, Methyl Salicylate, Na-EDTA, Carbomer, Cyclopentasiloxane, methylisothiazolinone, Triethanolamine, Perfume compound.

Způsob použití: Nanášíme na postižené místo 2–3 krát denně. Doporučené trvání masážní kúry: 2–3 týdny. Při nutnosti opakovat kúru po týdenní přestávce.

Obsah: 70 g

Dermatologicky testováno.

Upozornění: Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky gelu.

Zelené drahokamy