VLASOVÁ KOSMETIKA: Intenzivní šungitová maska na vlasy s keratinem a oleji - Obnova a lesk Fratti 220ml

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Intenzivní šungitová maska na vlasy s keratinem a oleji - Obnova a lesk Fratti 220ml
Kód zboží: tmlG022
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 220,00 Kč
Cena / kg:

Poškozené vlasy, třepení a lámavost, obnovuje ochrannou keratinovou vrstvu.

S keratinem a přírodními oleji.

Intenzivní maska díky unikátní kombinaci aktivních látek, navrací sílu a lesk poškozeným vlasům, posiluje je po celé délce, obnovuje ochrannou keratinovou vrstvu, zabraňuje třepení a lámavosti, dodává lesk a přirozenou krásu.

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-3, Behentrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Soybean Glycerides, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Flower, Pelos, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Keratin, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Methylparaben, Methylisothiazolinone, Parfum.

Způsob použití: Masku aplikujte rovnoměrně na vlhké čisté vlasy a pokožku hlavy. Nechejte působit 1-3 minuty. Poté vlasy pečlivě opláchněte teplou vodou.

Upozornění: Neaplikovat při nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku.

Země původu: Rusko

Balení: 220 ml

Zelené drahokamy