NORMÁLNÍ FUNKCE DÝCHACÍHO SYSTÉMU: Tinktura eukalyptu 25ml

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Tinktura eukalyptu 25ml
Kód zboží: tmlE022
TML
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 42,00 Kč
Cena / kg:

Nachlazení, průdušky, kašel, dýchání, krevní cukr, klouby, svaly. Blahodárně působí na průdušky, zejména při kašli, podporuje normální dýchání.

Nachlazení, průdušky, kašel, dýchání, krevní cukr, klouby, svaly.

Obsahuje eukalyptový esenciální olej s dezinfekčními účinky, pomáhá snáze překonávat příznaky nastuzení. Blahodárně působí na průdušky, zejména při kašli, podporuje normální dýchání.

Složení: tinktura 1:4 z listů eukalyptu v 66,2 % alkoholu.

Dávkování: 15 - 30 kapek 3 x za den po jídle. Denní dávka 60 kapek odpovídá 400 mg sušeného listu eukalyptu. Kloktání: 10 – 15 kapek ve 2 dcl vody, kloktat několikrát za den.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Neužívat při individuální nesnášenlivosti na některou složku přípravku.

Balení: 25 ml

 

Zelené drahokamy