NORMÁLNÍ FUNKCE PROSTATY: Cysto Tranzit 100ml

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Cysto Tranzit 100ml
Kód zboží: tmlE029
TML
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 250,00 Kč
Cena / kg:

Vylučovací soustava, ledviny, močový měchýř, prostata, dýchací systém, detoxikace.

Vylučovací soustava, ledviny, močový měchýř, prostata, dýchací systém, detoxikace.

Cysto Tranzit obsahuje vodní extrakt ze směsi bylin pro podporu vylučovací soustavy. Zlatobýl působí blahodárně na činnost ledvin, močového měchýře a prostaty, podporuje zdraví dýchacího systému. Rdesno stimuluje detoxikační procesy a pročišťování organismu, pomáhá eliminovat nežádoucí baktérie z močového traktu. Přeslička posiluje vylučovací funkci ledvin, chrání ledviny a močový měchýř před nadměrným usazováním minerálů, pomáhá odstraňovat odpadní metabolity z těla. Heřmánek podporuje trávicí a střevní funkci, přispívá k odolnosti vůči mikrobům. Klikva pomáhá udržovat zdravý vylučovací systém, působí proti výskytu nežádoucích baktérií v močových cestách. Posiluje integritu sliznic, má antioxidační ochranné účinky.

Složení: voda, glycerin (zahušťovadlo), nať zlatobýlu kanadského 600 mg, nať rdesna ptačího 600 mg, nať přesličky rolní 500 mg, květ heřmánku pravého 300 mg, plod klikvy velkoplodé 200 mg, kyselina citrónová (kyselina), benzoan sodný, sorban draselný (konzervanty), sukralóza (sladidlo), karamel (barvivo) v denní dávce 20 ml.

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku (cca 5 ml) přípravku rozmíchat ve sklenici vody (cca 250 ml), vypít 4 x za den. Lze rovněž denní dávku 4 lžičky (20 ml) rozmíchat v 1 l vody a pít během dne.
Doporučená doba užívání: 20 dnů. Kúru lze zopakovat 4 x za rok.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Doplněk stravy

Balení: 100 ml

Zelené drahokamy