NORMÁLNÍ FUNKCE PROSTATY: Kopyšník - Červený kořen extrakt 50ml

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Kopyšník - Červený kořen extrakt 50ml
Kód zboží: tmlE039
TML
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 302,00 Kč
Cena / kg:

Je vhodný k péči o močový systém, prostatu, cévní systém a mužské pohlavní orgány. Udržuje hormonální rovnováhu v těle, usnadňuje průběh menopauzy a normalizuje funkci nervového systému.

Kopyšník Altajský - červený kořen extrakt - příznivé působení na prostatu a celý urogenitální systém, upravuje vylučování moče, působí na zvýšení pohlavní síly a aktivity hlavně u mužů,ale taktéž má příznivý vliv na gynekologické orgány. Pomáhá udržovat hormonální rovnováhu v těle, usnadňuje průběh menopauzy a normalizuje funkci nervového systému. Používá se také při průjmech (zažívací poruchy), anémii a neplodnosti, stimuluje fyzickou vytrvalost.

Červený kořen,kopyšník (Hedysarum neglectum)  tato bylinná trvalka z rodu luštěnin se vyskytuje hlavně  na územích Ruska - Altay, Sibiře, Kazachstánu, Mongolska a Číny, ale co se týče přirozeného výskytu je tato rostlina endemická (tj. roste pouze v pohoří Altaj a nikde jinde na světě).

Kořen obsahuje flavonoidy, kumariny, triterpenové saponiny, quercetin, kyselinu askorbovou. Vysoký obsah vitamínu P,který je prospěšný  tělu  jednak pro svůj antioxidační charakter, jednak pro své pozitivní působení na cévy a cévní systém, kde zajišťuje vyšší permeabilitu – propustnost (odtud pojmenování vitamín P).Svoje uplatnění takto nachází i při léčbě bércových vředů,křečových žil, krvácení z hemeroidů a některých otoků.

Přípravek není návykový ani při dlouhodobějším užívání! Není určeno pro děti!

Doporučené dávkování: 1 lžičku 1 - 2 x za den, nejlépe s jídlem, po dobu 1 měsíce. V průběhu 10 dní je možné dávku zdvojnásobit. 2  lžičky za den obsahují 120 % doporučené denní dávky zinku a 66 % DDD vitamínu E.

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah: 50 ml

Zelené drahokamy