NORMÁLNÍ FUNKCE PROSTATY: Milona 11 - pro muže 100tbl.

Hledat zboží

Milona 11 - pro muže 100tbl.
Kód zboží: tmlT114
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 249,00 Kč
Cena / kg:

Pro muže, urogenitální systém, prostata, plodnost, reprodukce, hormonální rovnováha.

Přípravek Milona 11 je určen pro podporu funkce mužského urogenitálního systému. Lopuch příznivě ovlivňuje vylučovací funkci, posiluje přirozenou obranu těla a odolnost. Třapatka a lékořice pomáhají udržovat zdravé močové cesty, spolu se šalvějí podporují řádnou funkci přirozeného obranného systému a mají přímé antimikrobní účinky. Lékořice příznivě působí na stav a funkci prostaty a na udržování zdravých sliznic. Kopyšník harmonizuje hormonální rovnováhu v těle a má posilující účinky. Zinek povzbuzuje imunitní systém, podporuje funkci prostaty, plodnost a reprodukci.

Složení: bergénie tučnolistá (badán, kořen) 150 mg, lopuch větší 100 mg, třapatka purpurová 70 mg, šalvěj lékařská 69 mg, lékořice lysá 50 mg, kopyšník tmavý (červený kořen) 50 mg, (suché extrakty), oxid křemičitý (plnidlo), oxid zinečnatý 3,75 mg (tj. 30 % doporučené denní dávky zinku), stearát vápenatý (plnidlo) v 1 tabletě.

Doporučené dávkování: 1 - 2 tablety 2 x za den, užívat při jídle. Doporučená doba užívání
30 dní, v případě potřeby lze kúru zopakovat po 10 -denní přestávce.

Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Země původu: Rusko

Doplněk stravy.

Balení: 100 tablet

Zelené drahokamy