NORMÁLNÍ FUNKCE PROSTATY: Palma sabalová Saw Palmetto tinktura 50ml

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

Palma sabalová Saw Palmetto tinktura 50ml
Kód zboží: kapALOJ527
Pavlovy bylinné kapky
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 125,00 Kč
Cena / kg:

Palma sabalová (serenoa) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z plodu léčivé rostliny palmy sabalové při benigní hyperplazii prostaty a proti padání vlasů.

Palma sabalová (serenoa) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z plodu léčivé rostliny palmy sabalové při benigní hyperplazii prostaty a proti padání vlasů. T3/K1

Zdravotní tvrzení schválené EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Normální funkce močové soustavy - benigní hyperplazie prostaty. Normální funkce prostaty. Normální funkce reprodukčního systému. Růst vlasů.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina palma sabalová.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Zelené drahokamy