NORMÁLNÍ FUNKCE PROSTATY: SHUKRAPRASH - Vitalita a muž 200g

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

SHUKRAPRASH - Vitalita a muž 200g
Kód zboží: ea1013
Dostupnost: 1 - 2 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 139,00 Kč
Cena / kg:

SHUKRAPRASH - ájurvédský bylinný elixír ve formě džemu pro posílení vitality a regeneraci mužské reprodukční tkáně.

Ájurvédský nutriční elixír

    Tribulus terrestris příznivě ovlivňuje funkci mužského reprodukčního systému
    Optimalizuje činnost močové soustavy
    Asparagus racemosus prospívá orgánům reprodukčního ústrojí
    Aktivuje činnost hormonálního systému 
    Zingiber officinale povzbuzuje vitalitu a životní energii                                         
    Withania somnifera stimuluje při únavě, slabosti a vyčerpání
    Emblica officinalis posiluje komplexní imunitu organismu


Shukraprash je nutriční bylinný džem pro povzbuzení vitality a optimální činnost mužské reprodukční soustavy. Její narušení je způsobené vyčerpáním energetických rezerv organismu. Projevuje se únavou, vitální ochablostí, impotencí, sníženou imunitou, zánětem prostaty, infekcí močových cest a dalšími poruchami reprodukčního ústrojí.

Složení: Emblica officinalis, Tribulus terrestris, Zingiber officinale, Withania somnifera, Asparagus racemosus, Glycyrrhiza glabra, Sesamum indicum (semena), Piper nigrum, ghee (přepuštěné máslo), palmový sirup


Hmotnost: 200 g bylinného džemu


Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžičku) 2 – 3x denně samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml teplé vody.
Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Země původu: Indie

Zelené drahokamy