ČAJE A PŘÍSLUŠENSTVÍ: Ginkgo biloba - Jinan list jemně mletý Mesh 100g

Hledat zboží

Ginkgo biloba - Jinan list jemně mletý Mesh 100g
Kód zboží: VMBYL058
World Herbs
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 115,00 Kč
Cena / kg:

Normální činnosti mozku, kongitivní funkce, duševní rovnováha, krevní oběh.

Mletý list v prášku pro snadné užití

Jinan dvoulaločný, známý také pod názvem ginkgo biloba, je opadavý strom, jehož pozitivních účinků na lidský organismus využívali již ve starověké Číně. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin naší planety (na Zemi rostla již v době dinosaurů) s velmi vysokou odolností vůči nepříznivým okolním vlivům. V Číně je užívána jako lék již 5 tisíc let. O její váženosti svědčí i statut národního stromu Číny. Ve fytoterapii je užívanou částí list.

Ginkgo biloba působí příznivě na mikrocirkulaci krve a funkci periferního oběhového systému. Napomáhá k uchování zdravého zraku a sluchu. Přispívá k normální činnosti mozku, podporuje kognitivní funkce a duševní rovnováhu. Užívání je proto vhodné pro studenty nebo naopak pro vyšší věkovou skupinu či osoby s psychicky náročným zaměstnáním. Působí jako antioxidant, podporuje krevní oběh.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Způsob užití:
Jednu čajovou lžičku mletého listu rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 3× denně. TIP na přípravu: Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.

Upozornění: Může snižovat srážlivost krve.

Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevuJinan dvoulaločný - Ginkgo biloba - Schválená zdravotní tvrzení:

Duševní rovnováha
Mikrocirkulace krevního systému
Kognitivní funkce
Antioxidant
Kognitivní výkonnost - krevní oběh
Kognitivní výkonnost - krevní oběh
Krevní oběh - mozek Paměť
Fyzické a duševní zdraví
Paměť, kognitivní schopnost
Oběhový systém
Metabolismus cholesterolu
Periférní oběhový systém - oči - slyšení
Normální činnost mozku

 

Zelené drahokamy