Hledat zboží

PORIA PÓRNATKA KOKOSOVÁ MRL 250g
Kód zboží: PRGPOR250
MRL Mycology Research Laboratories, Ltd.
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena2290,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1991,30 Kč
Cena / kg:9160,00 Kč

Pórnatka kokosová roste na kořenech některých borovic v nejteplejších oblastech Číny, Japonska ale i dalších oblastí, včetně Ameriky. TČM jej mimo jiné s úspěchem používá jako podpůrný prostředek proti chlamýdiím.

Poria-MRL (Poria cocos) fuling, pórnatka kokosová - 250 g

česky: pórnatka kokosová
japonsky: bukuryo
čínsky: fuling
latinsky: Poria cocos

Balení obsahuje 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové pórnatce kokosové a je dále umocněn využitím i jejího podhoubí.

Požívá se: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Číňané se o ní zmiňují v Čínské knize písní z 11. století př.n.l.

Dávkování
:

Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Poria cocos. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.

Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Přípravkek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Zelené drahokamy