Hledat zboží

PORIA PÓRNATKA KOKOSOVÁ MRL 90 tablet
Kód zboží: PRGPOR90
MRL Mycology Research Laboratories, Ltd.
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena590,00 Kč
Prodejní cena bez DPH513,04 Kč
Cena / kg:

Je zmiňována již v čínské Knize písní z 11. století př. n.l. Balení obsahuje biomasu podhoubí a mladých plodnic. Poslední dobou je středem zájmů vědců, zkoumajících její vliv na léčbu proti chlamýdiím.

Pórnatka kokosová má korovité plodnice s hlízovitým tělem a velikost velkého kokosového ořechu. Mykorhizně roste na kořenech některých borovic v nejteplejších oblastech Číny, Japonska a dalších oblastí. Američtí indiáni z ní dělali druh chleba. Je zmiňována již v čínské Knize písní z 11. století př. n.l.

Balení obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové pórnatce a je dále umocněn využitím i jejího podhoubí.

Požívá se: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

DÁVKOVÁNÍ: 2 – 6 tablet denně, jedna tableta obsahuje 500 mg biomasy, doporučuje se užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Zelené drahokamy