NORMÁLNÍ FUNKCE DÝCHACÍHO SYSTÉMU: Bukvice lékařská tinktura 50 ml

Hledat zboží

Bukvice lékařská tinktura 50 ml
Kód zboží: byltin362
Bylinné kapky
Dostupnost: 1 - 5 dnů
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 121,00 Kč
Cena / kg:

Bukvice lékařská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny bukvice lékařské pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému. Osvědčila se při zánětech a překrvení trávicího traktu, zánětu nosních dutin, plic, zahlenění a astmatu.

Bukvice lékařská (bylinná tinktura - kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny bukvice lékařské pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.

Bukvice lékařská (syn. čistec lékařský) (Betonica officinalis (syn. Stachys officinalis), čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Betonika lekárska) se používá při zánětech a překrvení trávicího traktu a dyspepsii (funkční porucha trávení, charakterizovaná různými zažívacími obtížemi, například říháním, pálením žáhy, nadýmáním, nauzeou, průjmem). Dále je možné ji využít při bolestech hlavy, kataru nosních dutin, zánětu plic, zahlenění a astmatu. Spolu s dvouzubcem trojdílným se osvědčila při potlačení vedlejších účinků chemoterapie.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina bukvice lékařská.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Zelené drahokamy