SPORTOVNÍ VÝŽIVA A DOPLŇKY: BCAA classic 2:1:1 150 tablet
košík je prázdný
Produkty
Hledání - Kategorie
Hledání - Kontakty
V článcích
BCAA classic 2:1:1 150 tablet
Kód zboží: nutri85
Dostupnost: 1 - 3 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 259,00 Kč
Cena / kg:

Vhodné při zvýšeném tělesném výkonu. Směs větvených aminokyselin v želatinových tobolkách. Volné aminokyseliny l-leucin, l-valin, l-izoleucin. Želatinová tobolka. Pomocná protispékavá látka fosforečnan trojvápenatý.

Vhodné při zvýšeném tělesném výkonu. Směs větvených aminokyselin v želatinových tobolkách.

Složení:
Volné aminokyseliny l-leucin, l-valin, l-izoleucin. Želatinová tobolka. Pomocná protispékavá látka fosforečnan trojvápenatý.

Výživová hodnota ve 100 g (v 1 tobolce):
Energetická hodnota 1486 (7,73) kJ, 350 (1,82) kcal. Bílkoviny 87 (0,45) g, z nich leucin 35,30 (0,18) g, valin 21,89 (0,11) g, isoleucin 19,74 (0,1) g. Sacharidy 0 g. Tuky 0 g.

Návod k použití:
Není určeno pro děti. Příjem zejména nalačno může způsobit zvýšenou tvorbu inzulinu (pocit hladu, hypoglykémii) a proteosyntézu, proto je vhodné doplňovat sacharidy a kvalitní bílkoviny. Nejvyšší denní dávka 6 tobolek. Tobolky se používají krátce před tělesnou zátěží, při ní a zejména ihned po jejím skončení. Při pocitu hladu, který by omezoval tělesný výkon, je nutno současně přijmout sacharidy, nejlépe v nápoji. Ve dnech volna bez zátěže se přijímají nejlépe nalačno krátce před jídlem. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25oC. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Všeobecné informace:
Doplňování BCAA krátce po tréninku podporuje tvorbu inzulinu (zejména v celkové dávce 3 g a více), a tím zabraňuje povýkonové katabolizaci a urychluje regeneraci, další doplňování během dne obnovuje celkovou hladinu ve tkáních, má anabolické účinky a snižuje potřebu celkového zvýšeného příjmu bílkovin. Poměry volných aminokyselin ve výrobku jsou podobné jako u studie aminokyselin trojnásobně zvyšujících svalový růst, výrobek se tedy liší od klasických BCAA s poměrem 2:1:1.

Zelené drahokamy