DUŠEVNÍ ZDRAVÍ RELAXACE: Camu camu BIO 120 kapslí
košík je prázdný
Produkty
Hledání - Kategorie
Hledání - Kontakty
V článcích
Camu camu BIO 120 kapslí
Kód zboží: sp7118
Dostupnost: 1 - 2 dny
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 389,00 Kč
Cena / kg:

Plody camu camu BIO mají enormní obsah vitaminu C, cca 30× tolik, co pomeranče, což se také odráží na jejich kyselé chuti.

Camu Camu BIO,  Myrciaria dubia, camocamo Cacari

Camu Camu je strom rostoucí v záplavových oblastech amazonie, především pak v Peru a Brazílii. Camu Camu je známé především pro své kyselé - vitamínem C nabité plody Camu cherry

Plody Camu Camu BIO mají enormní obsah vitamínu C, cca 30 x tolik co pomeranče, což se také odráží na jejich kyselé chuti.
Camu camu patřící do skupiny zvané „super ovoce“ je skutečným darem amazonských pralesů. Prášek z tohoto kyselého ovoce obsažený v kapslích Salvia Paradise® je bohatým zdrojem především přírodního vitamínu C. Ten jak známo přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, podporuje normální funkci nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti.

V 100 g, V 3 kapslích 1,2 g (%DDD*)
Vitamin C: 2 600 mg, 31 mg (39 %)*
*DDD- Doporučená denní dávka

Složení: 100% Myrciaria dubia BIO, 400 mg/tobolka, obal kapsle: HPMC (hypromelosa) Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
Doporučené dávkování:  Užíváme 1 tobolku 3x denně 20min. před jídlem.
Balení: 120 tobolek

CZ-BIO002
zemědělství mimi EU, produkt ekologického zemědělství

Zelené drahokamy