HOUBY IMUNONUTRIČNÍ: Hericium 250g

Hledat zboží

Hericium 250g
Kód zboží: PRGHER250
MRL
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 2290,00 Kč
Cena / kg:

Potravinový doplněk - 250 g prášku, jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Hericium erinaceus. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce. Hericium je vzácná jedlá houba, nejenom v Japonsku je ceněn jako potravinový podpůrný doplněk při různých obtížích.

Hericium-MRL (Hericium erinaceus) korálovec ježatý - 250 g
česky:
korálovec ježatý
latinsky: Hericium erinaceus
japonsky: yamabushitake
čínsky: houtougu

 

KORÁLOVEC JEŽATÝ pomáhá:

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat informace o zdravotních tvrzeních.

Balení obsahuje 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojovému korálovci ježatému a je dále umocněn využitím i jeho podhoubí.

Korálovec ježatý je vzácná jedlá houba s plodnicí kulovitého či vejčitého tvaru o velikosti až 30cm. Paraziticky roste na poškozených kmenech buků a dubů.

Dávkování
Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Hericium erinaceus. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Další upozornění
Přípravek je registrovaný jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

 

Zelené drahokamy