Reklamační řád e-shopového prodeje www.zelenedrahokamy.cz
 
Prodejce Zelené drahokamy - Vlastimil Marko, provozovna Marie Cibulkové 26, Praha 4, 14000 stanoví následující postup při reklamaci zboží: 
 
V případě reklamace nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 776589999 nebo na mail info@zelenedrahokamy.cz. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci. Neposílejte nám poškozené zboží zpět bez předchozí dohody s námi. Nelze reklamovat zboží které jste znehodnotili nevhodným zacházením, nebo o kterých jste při koupi věděli. Dále nelze podle Občanské zákoníku - zákon č. 89/2012 Sb., § 1837 reklamovat zboží, které bylo vyrobeno na přání a "na míru" podle požadavků spotřebitele nebo přizpůsobeného jeho osobním potřebám, dále zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, dále nelze reklamovat zboží v zapečetěném obalu, které z důvodu ochrany zdraví nebo z hygienických důvodů není vhodné vrátit poté, co jej spotřebitel porušil. A nejde reklamovat zboží, které spotřebitel nevhodně skladoval - viz etiketa obalu. Nelze také reklamovat zboží s vadou, pro kterou jsme se s Vámi dohodli na snížení ceny. Neodpovídáme ani za běžné opotřebení.
 
Po obdržení zásilky s reklamovaným zbožím balíku vám potvrdíme přijetí reklamace a po jejím vyřízení Vás vyrozumíme o výsledku. Reklamace vyřizujeme v zákonné lhůtě, nejpozději do třiceti dnů od uplatnění.