ANTIOXIDANTY: OPC Epigemic 60 kapslí

Hledat zboží

Vaše objednávky se budeme snažit vyřizovat a budeme je přijímat v průběhu celého prosince. Produkty tradiční čínské medicíny, většinu bylin, část kosmetiky, koření...  budeme vyřizovat rychle. Většina skladů je ale od 21. prosince zavřených, a tak u některých objednávek po 18. prosinci může dojít ke zpoždění a vyřízeny budou až počátkem ledna. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám krásné dny blížících se Vánoc.

OPC Epigemic 60 kapslí
Kód zboží: blu901
Nástroje zdraví
Dostupnost: skladem
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena: 470,00 Kč
Cena / kg:

Doplněk stravy OPC obsahuje extrakt ze semen červených hroznů. Ty bývají často dávány do souvislosti s tzv. francouzským syndromem dlouhověkosti. Francouzi mají velmi nízký výskyt nemocí srdce a cév.

OPC Epigemic®

Podpora hubnutí, funkce srdce, antioxidant

Červené hrozny, plody révy vinné,  jsou známy svými pozitivními účinky na organismus. Bývají dávány do souvislosti s tzv. francouzským paradoxem: mezi obyvateli Francie je totiž nízký výskyt nemocí srdce a cév, ačkoliv tradičně konzumují stravu s vysokým podílem živočišných tuků.

Další zajímavou látkou jsou pak hroznová semínka. Obsahují vitamin E, kyseliny linolové a rostlinná barviva ze skupiny antokyanů, která mají výrazné antioxidační účinky.

Doplněk stravy OPC obsahuje extrakt ze semen červených hroznů.

 

Antioxidant – podporuje ochranu tkání proti oxidativnímu stresu.

Podporuje normální funkci srdce a cév.

Pomáhá udržet normální stav pokožky.

Vhodný doplněk programů redukce hmotnosti, přiznivý vliv na celulitidu.   

Doporučené dávkování 1–2 kapsle denně
Složení 1 kapsle obsahuje 385 mg extrakt ze zrnek plodů révy vinné (Vitis vinifera) s min. obsahem OPC 95 %,rostlinná kapsle 100 mg HPMC. Pomocné látky: 15 mg, mikrokrystalická celulóza (plnidlo)
Obsah 60 kapslí (po 500 mg)
Hmotnost 30 g
Země původu Španělsko

 

 

 

Zelené drahokamy